výsledková listina 32. ročníku Tradiční valašské laťky

Mladší žáci platný rekord 169 cm Mladší žáci
základní výška 110 cm
1. Jiří Mlynařík 94 OSKOL Kroměříž 147 cm
2. Jan Březka 94 OSKOL Kroměříž 133 cm
3. Jan Gebauer 94 DDŠ Těrlicko 130 cm
         
         
Mladší žákyně Mladší žákyně platný rekord 163 cm
základní výška 110 cm
1. Vendula Sigmundová 94 TJ DDM Valašské Meziříčí 128 cm
2. Kristýna Ančincová 94 OSKOL Kroměříž 125 cm
3. Tereza Zelenková 94 TJ DDM Valašské Meziříčí 125 cm
4. Petra Sobková 94 OSKOL Kroměříž 120 cm
5. Anna Galbavá 94 TJ DDM Valašské Meziříčí 120 cm
6. Monika Skácelová 94 OSKOL Kroměříž 105 cm
Starší žáci platný rekord 201 cm Starší žáci
základní výška 130 cm
1. Daniel Vaculík 92 Sokol Opava 185 cm
2. František Gremlica 92 OSKOL Kroměříž 175 cm
3. Martin Šindler 92 OSKOL Kroměříž 160 cm
4. Karel Dorociák 92 DDŠ Těrlicko 155 cm
5. Daniel Ševčík 92 TJ Slezan Frýdek-Místek 150 cm
6. Pavel Novák 92 DDM Valašské Meziříčí 140 cm
6. Lukáš Pernický 92 DDM Valašské Meziříčí 140 cm
6. Pavel Kolomazník 93 OSKOL Kroměříž 140 cm
Starší žákyně Starší žákyně platný rekord 176 cm
základní výška 120 cm
1. Bibiana Černá 92 AK Bojničky 153 cm
2. Martina Palyzová 93 TJ Valašské Meziříčí 146 cm
3. Gabriela Mirvaldová 93 OSKOL Kroměřiž 140 cm
4. Barbora Uhlířová 93 AC Nový Jičín 135 cm
5. Alexandra Demeterová 92 OSKOL Kroměříž 135 cm
Dorostenci platný rekord 209 cm Dorostenci
základní výška 150 cm
1. Jan Sommerschuh 90 TJ Lovochemie Lovosice 200 cm
2. Tomáš Kovalčík 90 SSK Vítkovice 190 cm
2. Marek Navrátil 90 AK Olomouc 190 cm
4. Matěj Čejka 90 SSK Vítkovice 185 cm
5. Jaroslav Štreit 91 TJ DDM Valašské Meziříčí 175 cm
6. Roman Koryťák 90 DDŠ Těrlicko 160 cm
Dorostenky Dorostenky platný rekord 178 cm
základní výška 140 cm
1. Norman Sitzke 91 Holandsko 165 cm
2. Simona Grénarová 90 ACP Olymp Brno 160 cm
2. Nikol Ogrodníková 90 SSK Vítkovice 160 cm
4. Lucie Uhlířová 91 AC Nový Jičín 160 cm
5. Jana Kučerová 90 TJ Atletika Orlová 155 cm
6. Bibiana Černá 92 AK Bojničky 150 cm
Junioři platný rekord 216 cm Junioři
základní výška 175 cm
1. Lukáš Horák 89 TJ Lovochemie Lovosice 203 cm
2. Martin Grebauer 88 TJ Sokol Opava 200 cm
3. Martin Pokorný 88 TJ Moravská Slávie Brno 195 cm
4. Adam Řezníček 89 AK Olomouc 195 cm
5. Pavel Poháněl 89 TJ Sokol Opava 185 cm
Juniorky Juniorky platný rekord 185 cm
základní výška 140 cm
1. Hana Pecková 88 USK Ústí nad Labem 170 cm
2. Kateřina Vodová 91 AC Humpolec 170 cm
3. Barbora Čáchová 89 JAC Brno 165 cm
         
         
Muži platný rekord 230 cm Muži
základní výška 175 cm
1. Roman Novotný 86 AK Kroměříž 217 cm
2. Jaroslav Bába 84 SSK Vítkovice 214 cm
3. Dalibor Hon 78 AK Olomouc 211 cm
4. Jakub Genža 81 PSK Olymp Praha 211 cm
5. Michal Šaman 82 PSK Olymp Praha 208 cm
6. Luboš Benko 74 Slavia STU Bratislava 205 cm
7. Daniel Kolenčík 86 SSK Vítkovice 205 cm
8. David Šutera 89 Atletika Jihlava 200 cm
9. Ondřej Stolín 88 Atletika Jihlava 200 cm
10. Ladislav Urban 82 Atletika Jihlava 195 cm
11. David Kovalský 87 PSK Olymp Praha 195 cm
11. Valentin Dubnov 72 SSK Vítkovice 195 cm
13. Jan Kotala 83 SSK Vítkovice 190 cm
14. Petr Žbel 80 AK Zlín 190 cm
15. Zbyněk Čech 83 JAC Brno 185 cm
15. Petr Klus 85 AK Kroměříž 185 cm
17. Alexandr Aniska 88 Atletika Jihlava 180 cm
Ženy Ženy nový rekord 192 cm
základní výška 140 cm
1. Romana Dubnová 78 SSK Vítkovice 192 cm
2. Iveta Srnková 87 STU Bratislava 174 cm
3. Kateřina Konvalinková 86 SSK Vítkovice 170 cm
         
         
Veteráni platný rekord 195 cm Veteráni
základní výška 160 cm
1. Libor Šalamoun 71 SSK Vítkovice 185 cm
2. Vladimír Horák 60 LIAZ Jablonec 180 cm
3. Michal Buzek 67 SSK Vítkovice 175 cm