výsledková listina 33. ročníku Tradiční valašské laťky

Mladší žáci platný rekord 169 cm Mladší žáci
základní výška 110 cm
1. Pavel Šiška 95 ZŠ Oskol Kroměříž 140 cm
2. Aleš Dostál 95 TJ DDM Valašské Meziříčí 125 cm
3. Pavel Biedrawa 95 TJ DDM Valašské Meziříčí 125 cm
3. Radomír Kapusta 96 TJ DDM Valašské Meziříčí 125 cm
3. Jan Kotas 95 ZŠ Oskol Kroměříž 125 cm
6. Jan Kovář 95 TJ DDM Valašské Meziříčí 120 cm
Mladší žákyně Mladší žákyně platný rekord 163 cm
základní výška 110 cm
1. Nynke Venhuizen 95 Nederlands 142 cm
2. Lenka Vaiglová 96 TJ Valašské Meziříčí 136 cm
3. Alena Vaiglová 96 TJ Valašské Meziříčí 133 cm
4. Michaela Černochová 95 TJ Valašské Meziříčí 120 cm
4. Jana Rušarová 96 TJ DDM Valašské Meziříčí 120 cm
Starší žáci platný rekord 201 cm Starší žáci
základní výška 130 cm
1. Tomáš Veselý 93 AK SSK Vítkovice 183 cm
2. Ondřej Vnenk 93 Start Havířov 180 cm
3. Karel Hrubý 93 ZŠ Oskol Kroměříž 165 cm
4. Boris Krchňák 93 TJ TŽ Třinec 165 cm
5. Denis Urbaczka 93 TJ TŽ Třinec 165 cm
6. David Uvízl 93 ZŠ Zubří 160 cm
6. Pavel Kolomazník 93 ZŠ Oskol Kroměříž 160 cm
6. Jiří Mlynařík 94 ZŠ Oskol Kroměříž 160 cm
9. Petr Friedl 94 AK SSK Vítkovice 155 cm
10. Jan Březka 94 ZŠ Oskol Kroměříž 150 cm
11. Pavel Škrhla 94 TJ Valašské Meziříčí 145 cm
Starší žákyně Starší žákyně platný rekord 176 cm
základní výška 120 cm
1. Sabine Monden 93 Nederlands 170 cm
2. Žaneta Meissnerová 93 AK Olomouc 168 cm
3. Leona Silnicová 93 Start Havířov 155 cm
3. Imke Hanssen 94 Nederlands 155 cm
5. Zuzana Konderlová 93 TJ TŽ Třinec 155 cm
6. Martina Palyzová 93 TJ Valašské Meziříčí 150 cm
6. Markéta Hamplová 94 AK Olomouc 150 cm
8. Šárka Sniegoňová 93 AK SSK Vítkovice 145 cm
9. Gabriela Mirvaldová 93 ZŠ Oskol Kroměříž 140 cm
10. Denisa Humpolíková 93 ZŠ Oskol Kroměříž 140 cm
11. Gabriela Žádníková 94 AK SSK Vítkovice 135 cm
12. Nikola Šuhejová 93 ZŠ Oskol Kroměříž 130 cm
13. Michaela Příhodová 94 TJ DDM Valašské Meziříčí 125 cm
Dorostenci platný rekord 209 cm Dorostenci
základní výška 150 cm
1. Jan Kašpar 91 Spartak Třebíč 190 cm
2. Martin Trybula 92 TJ Frýdek-Místek 185 cm
3. Ladislav Svoboda 92 AK Bohumín 180 cm
4. David Brabec 92 Start Havířov 175 cm
5. David Kyncl 92 AK SSK Vítkovice 160 cm
Dorostenky Dorostenky platný rekord 178 cm
základní výška 140 cm
1. Sietske Noorman 91 Nederlands 170 cm
2. Lucie Krtičková 91 AK Hodonín 165 cm
3. Lenka Šrámková 91 AK Olomouc 160 cm
4. Imke Hanssen 94 Nederlands 155 cm
5. Žaneta Meissnerová 93 AK Olomouc 155 cm
6. Markéta Hamplová 94 AK Olomouc 150 cm
7. Lisanne Houben 91 Nederlands 150 cm
8. Andrea Zapalová 92 AK Hodonín 145 cm
9. Beata Dopriaková 92 AK SSK Vítkovice 145 cm
10. Šárka Sniegoňová 93 AK SSK Vítkovice 145 cm
Junioři platný rekord 216 cm Junioři
základní výška 175 cm
1. David Šutera 89 Atletika Jihlava 200 cm
2. Marek Navrátil 90 AK Olomouc 195 cm
3. Tomáš Kovalčík 90 AK SSK Vítkovice 190 cm
 
 
Juniorky Juniorky platný rekord 185 cm
základní výška 140 cm
1. Nikol Ogrodníková 90 AK SSK Vítkovice 165 cm
2. Daniela Děržáková 91 AK SSK Vítkovice 160 cm
3. Jana Kučerová 90 TJ Slezan Frýdek-Místek 155 cm
 
 
Muži platný rekord 230 cm Muži
základní výška 130 cm
1. Jaroslav Bába 84 AK SSK Vítkovice 220 cm
2. Tomáš Janků 74 Dukla Praha 220 cm
3. Martijn Nuijens 83 Nederlands 210 cm
4. Dalibor Hon 78 AK Olomouc 205 cm
5. Michal Šaman 82 PSK Olymp Praha 205 cm
6. Ondřej Stolín 88 Atletika Jihlava 205 cm
7. Daniel Kolenčík 86 AK SSK Vítkovice 200 cm
8. Jakub Genža 81 PSK Olymp Praha 200 cm
9. David Kovalský 87 AK Škoda Plzeň 200 cm
9. Kamil Kotlík 77 Jiskra Humpolec 200 cm
11. David Šutera 89 Atletika Jihlava 200 cm
12. Marek Navrátil 90 AK Olomouc 195 cm
13. Josef Skrčený 86 Dukla Praha 190 cm
14. Aliksandr Aniska 88 Atletika Jihlava 190 cm
15. Zbyněk Čech 83 SK Hranice 185 cm
16. Jan Kotala 83 AK SSK Vítkovice 185 cm
17. Petr Žbel 80 AK Zlín 180 cm
18. Martin Janiš 74 AK Zlín 180 cm
19. Tomáš Arbeit 75 AK Olomouc 170 cm
  Tomáš Veselý 93 AK SSK Vítkovice  
  Jakub Zapala 87 AK Hodonín  
Ženy Ženy nový rekord 193 cm
základní výška 140 cm
1. Romana Dubnová 78 AK SSK Vítkovice 193 cm
2. Kateřina Konvalinková 86 AK SSK Vítkovice 175 cm
3. Barbora Čáchová 89 ACP Olymp Brno 165 cm